Iskolánkról

Tanulóink

1. osztály osztályfőnök: Lovas Zsuzsa

Adamik Dorina
Balázs Benett
Bodó Petra Liliána
Csillag Vajk Levente
Deák Lajos
Debreczeni Zsanett
Farkas Attila
Farkas Noémi
Ferenczi Liliána
Gotthárd István
Göblyös Lia
Gulyás Dorka
Gyarmati Zsófia
Korodi Kitti
Kovács Ádám
Lisznyai Jázmin
Márki Ferenc Keve
Mile Zsófia
Nagy Bianka
Nagy Ivett
Nagy Kristóf
Nagy Nóra Dorina
Németh Kilián József
Palásti Sára Réka
Piszár Gábor Márkó
Simon László
Vad Sebestyén
Vasas Imre Kornél
Vasas Lajos Kristóf

2. osztály osztályfőnök: Kolarovicsné Pardi Ildikó

Boda Botond
Erdei Kamilla
Kiss Kamilla
Kovács Andrea
Kozma Villő Zselyke
Lakatos Ottó
Nagy Klaudia
Nagy Lajos
Nyitrai Dávid Imre
Pabar Gergő
Pardi Zoltán
Simon Levente
Simon Milán
Szabó Alexandra
Vad Áron
Vass László

3. osztály osztályfőnök: Vincze Róbert

Balogh Bálint
Bodó Berta
Csernák Dániel
Deák Dávid
Debreczeni Kíra Emma
Gulyás Benedek István
Horváth Ádám Sándor
Makai Gergely
Máté Luca
Németh Adrián
Olajos Fanni
Orosz Botond
Papp Rebeka
Sebők Kinga
Simon Bence
Simon Szilárd
Szabó Andrea
Szilágyi Hanga Enéh
Szőllősi Balázs
Tóth Gréta
Tóth Liza Dorka
Vasas Gitta

4. osztály osztályfőnök: Puskásné Túri Ildikó

Árvai Noémi
Boga Lőrincz
Botos Keve Gergely
Farkas Norbert
Finta Lara
Gál Bálint
Kereszti Bulcsú Lél
Kondorosi Roderik
Lovas Anna Zsófia
Murányi Dorina
Nagy Dávid Sándor
Papp Zsombor
Rácz Alexa Eszter
Rózsás Lili
Szabó Tímea
Szakszon Ákos László
Szentmihályi Sára
Tóth Albert
Vida Virág Lídia
Víg Nándor Péter

5. osztály osztályfőnök: Keresztiné Bácskai Melinda

Bencze István
Bencze Sára
Csízi Vivien
Fekete Marcell
Horváth Blanka Zonga
Könnyű Ágota
Lisznyai Sándor
Lukács Szabina
Nagy Anikó
Németh Dóra
Németh Judit
Palásti Anna Edit
Pálinkás Izabella
Papp Tímea
Papp Tímea
Pozsa Máté
Sallai Rózsa Borbála
Szabó Balázs
Szabó Dzsesszika
Szabó Rebeka
Szász Bence
Szemes Noémi Mária
Szilágyi Bence László
Szőllősi Lóránt
Tóth Ádám Zsolt
Tóth Amina
Tóth Rebeka Vanda
Vad Péter Zoltán
Vass Noémi

6. osztály osztályfőnök: Gulyás István

Acsádi Tamás
Balogh Boglárka
Csernák Róbert
Debreczeni Iván Lajos
Dékány Levente
Faragó Zsolt
Gotthárd Antónia Laura
Horváth Orsolya Luca
Kalmár Sándor
Kalmár Zsófia
Kereszti Villő Mikolt
Kovács Dávid Kristóf
Misik Richárd
Molnár Bánk
Nagy Anikó
Nagy Gréta
Nédó Bianka
Szabó Péter
Tóth István János
Tóth Lili Hanna
Varga Zoltán

7. osztály osztályfőnök: Finta Zoltán

Andrekovics Gréta
Deák Dalma Gizella
Faragó Anikó
Gál Dominika
Horváth Csongor Attila
Jandó Robin
Kiss László József
Kozma Bálint
Molnár Nóra
Nagy Bence
Németh Krisztián
Pabar Roland András
Pápai Zita Mária
Rácz Zsombor Benjamin
Sallai Dominik
Simon Diána
Simon Lajos
Szabó Levente
Tatár Levente János
Tóth Martin
Tóth Tivadar Csaba
Vass Norbert
Vincze Sára

8. osztály osztályfőnök: Rózsásné Kalmár Tímea

Ábrahám László
Acsádi Bálint
Darvasi Ferenc
Deák Gréta Eszter
Eszenyi Alexandra
Debreczeni Richárd
Fias Tamás
Gáva László Máté
Gulyás Martina
Kereszti Édua Sarolt
Kovács Bence
Kozma Szabolcs
Monoki János
Nagy Melinda Aranka
Nagy Roland
Nemes Zsuzsanna
Németh Adél Piroska
Nyitrai Emese
Orosz Hunor
Pálinkás Patrícia
Papp Enikő
Simon Magdolna
Soós Rebeka
Szabó Sára Réka
Tóth Alex Imre
Zagyva Krisztofer János